UYGUR MÜSLÜMANLARINA SOYKIRIM BELGESİ

Herşey o kadar açık ve o kadar fazla bilgi varken Çin yaptığı işkence ve soykırımı inkâr ediyor... Fakat bu kez öyle bir yakalandılar ki inkârı mümkünattan değil. Çin Uygur Türkü kardeşlerimize resmen soykırım uyguluyor onları kamplara alıp dinlerini inkâr etmeleri için işkenceler yapıp kabul etmedikleri için de tek tek şehid oluyorlar...


Çin'in soykırım kamplarında çekilen bu görüntülerde istasyondan kamplara transfer edilen,gözleri kapalı,saçları kazınmış,kelepçeli müslüm Uygur Türkleri görülüyor. Komünist Pekin yönetiminin yüz binlerce Uygur Türkü’nü İslam’dan uzaklaştırmak için zulüm kamplarına alıyor.

Bu görüntülere sosyal medyada büyük tepki!

Çin'in soykırım kamplarında çekilen bu görüntülere sosyal medyada büyük tepki çekti. Twitter'da Turan Felek kullanıcısının paylasımlarında Çin'in yalanını gözler önüne seriyor. Sosyal medya kullanıcısı yaptığı paylaşımda Doğu Perinçek'in yayın organı olan Aydın Gazetesi'ne 'Çin'de soykırım kampları olmadığını,ordaki Uygur Türklerinin gayet mutlu,huzurlu olduğu yalanını yayıp;SOYKIRIMA ORTAK OLAN @AydinlikGazete, sizler bu toprakların gördüğü en acımasız,en vahşi yaratıklarsınız! Bu insanlara yapılan korkunç işkenceler ve soykırıma ortak oldunuz!' diye tepkisini dile getirdi.

Haberi 24 Eylül 2019, 09:01 tarihinde R. Ercan BİTİKÇİOĞLU eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Boynuna diziyle basmak...
06 Haziran 2020, 00:01

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Son Eklenen Galeriler

Anket

YENİ DÖNEMDE MASKE TAKMAYANLARA CEZA


  Diğer anketler

Facebook