Altın, ALTIN DEVRİNİ yaşıyor...

Çin ve Suriye'de yaşanan gelişmeler sonrası altın fiyatlarında bir rekor daha kırıldı. Gram altın tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek 309 liranın üzerine çıktı.
Çeyrek altın 504 lirayı gördü. Böylece tam Cumhuriyet Altını 2016 lira olmuş oldu...

 Çin ve Suriye'de yaşananlar altını vurdu! Tüm zamanların rekoru kırıldı

Piyasaların açıldığı önceki gün dolar kuru ile altın fiyatları düşüşe geçmişti. Düşüş kısa sürdü ve gece yarısından sonra altın fiyatları ile dolar kuru yükselişe geçti. Gram altın bir rekor daha kırarken çeyrek altın da tarihinin en yüksek seviyesine kadar yükseldi.

Dolar kurunda son durum

Piyasalarda önceki gün düşüşe geçen dolar kuru gece yarısından sonra yükselişe geçti. 6,03 TL 'ye gerileyen dolar kuru, bugün yükselişe geçti. Gece yarısından sonra yükselen dolar kuru 6,06 TL 'ye kadar geldi.

Dolar kuru ile paralel olarak euro kuru da yükselişe geçti. 6,53 TL 'ye gerleyen euro kuru , gece yarısından sonra yükselişe geçti. Edinilen son dakika bilgilerine göre Euro kuru 6.56 TL 'den işlem görüyor.

Gram altında rekor

Gram altın önceki gün 306 TL 'ye kadar gerilemişti. Düşüş gece yarısına kadar devam etmiş , ancak Asya borsalarının açılması ile birlikte altın fiyatlarında yükseliş başladı. Gece yarısından sonra başlayan yükseliş şu sıralar devam ediyor. Piyasalardan alınan bilgilere göre gram altın 309 TL 'ye gelerek tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Çeyrek altın rekor kırdı

Geçtiğimiz hafta 500 TL'yi görerek tüm zamanların rekorunu kıran çeyrek altın , gram altının yükselmesi ile birlikte bir rekor daha kırdı. Çeyrek altın 499 liraya alınıp 504 TL 'den satışa sunuluyor.

Çeyrek altın 504 TL ile tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar ulaştı. 18.02.2020

Haberi 18 Şubat 2020, 11:15 tarihinde Şeyhmus Diyarbekirli eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Üç büyük olay...
14 Temmuz 2020, 00:01

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Son Eklenen Galeriler

Anket

YENİ DÖNEMDE MASKE TAKMAYANLARA CEZA


  Diğer anketler

Facebook