Gâvur Dünyası Türkiye'nin tarihi 'Libya' hamlesinden rahatsız

HAÇLI DÜNYASI YİNE İSLAM DÜNYASININ LİDERİNE KARŞI...
Tarih tekerrür edip duruyor ama ibret alan kim? İçimizdeki beyinsizler hálâ gâvur özentisinde ama onlar İslâm dünyasına karşı kinlerini hiç kaybetmiyorlar...
Reuters haber ajansının son dakika olarak geçtiği bilgi notunda, ABD'nin Türkiye ile Libya arasında Akdeniz'de askerî ve ekonomik işbirliğini savunan anlaşma için endişeli olduğu ifade edildi...

Türkiye ile Libya arasında imzalanan askerî ve ekonomik münhasır bölge anlaşmasına ABD'den itiraz geldi. Anlaşmanın askerî bölümünün bugün Meclis'ten geçmesinin ardından Amerikalı bir yetkili “endişeliyiz. provokatif adım” açıklaması yaptı.

Reuters haber ajansının son dakika olarak geçtiği bilgi notunda, ABD’nin Türkiye ile Libya arasında Akdeniz’de askerî ve ekonomik işbirliğini savunan anlaşma için endişeli olduğu ifade edildi.

Amerikalı yetkilinin “yardımcı olmayan” ve “provokatif” kelimelerini kullanması gâvur âleminin rahatsızlığının nasıl da aleni olduğunu gösteriyor.

Askeri anlaşmada neler var?

Türkiye ile Libya arasında güvenlik ve askerî iş birliği mutabakat onaylanmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Meclis’teki oylamada 269 kabul, 125 ret oyu verildi.

Red oyları da içimizdeki gâvurladan tabiî ki... 22.12.2019

Haberi 22 Aralık 2019, 08:06 tarihinde Ayşe Hatunhekim eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Üç büyük olay...
14 Temmuz 2020, 00:01

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Son Eklenen Galeriler

Anket

YENİ DÖNEMDE MASKE TAKMAYANLARA CEZA


  Diğer anketler

Facebook